Výlohy – výkladce

 

 

Víme, že od pěkné výlohy či vkusného výkladce se odvíjí zájem vašich zákazníků. Tak k nim také přistupujeme. Tyto produkty vyrábíme z hliníkových či ocelových profilů, které jsou k dispozici v pestré paletě barev a povrchových úprav a tím umožňují individuální přizpůsobení výlohy charakteru i sortimentu každé firmy a odlišení prodejny od konkurence.

Výkladce zhotovujeme ze speciálních systémů, moderní technologie zaručují lehkou konstrukci a zároveň maximální využití prosklení, čímž získáváte opravdu velký prostor pro expozici.

Jako vždy je pro nás samozřejmostí dodat komplexní řešení na míru: kromě samotné výlohy samozřejmě osadíme vaši provozovnu i vstupními dveřmi - jak klasickými, tak automatickými dveřmi – či kamerovým systémem.

Chcete se o této části našeho sortimentu dozvědět více? Zajímá vás cenový odhad kompletní realizace? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na konci této stránky, ozveme se vám obratem.

Jaký materiál pro výkladce a výlohy zvolit?

Pro zhotovení výkladce se hodí jak hliníkové, tak ocelové profily – výběr je na zákazníkovi, oba systémy zvládnou srovnatelné velikosti a plochy, ovšem každý materiál má své specifické vlastnosti a výhody:

Hliníkové výlohy a výkladce

Hliníkové systémy, s nimiž pracujeme, splňují velice náročné evropské normy na tepelnou a akustickou izolaci a jsou odolné vůči nepříznivému počasí, zvláštně pak vůči větru a pronikání vody dovnitř.

 • Obecně platí, že hliník je více izolační, tedy jsme schopni i velký výkladec udělat v pasivní kategorii s trojsklem stejně jako velká prosklení u moderních rodinných domů.
 • Hliník nepodléhá povětrnostním vlivům, a tak má povrchová úprava delší životnost – poskytneme vám na ni záruku 10 let!

Ocelové výlohy a výkladce

Ocelové profilové systémy jsou díky větší tuhosti oceli oproti hliníkovým systémům subtilnější. To v praxi znamená, že stejně velkou plochu umíme v oceli zhotovit s mnohem užšími profily, které se často téměř zcela zapouští pod omítku fasády. Toto řešení se těší velké oblibě architektů a hodí se tak pro designové butiky a moderní showroomy, zvenku je vidět v podstatě jen sklo.

 • Ocel má však horší izolační vlastnosti - izolační profil z oceli je o 50-70 % dražší než z hliníku a přitom stále nedosahuje jeho izolačních schopností. Srovnatelné ceny s plně izolačním řešením v hliníku lze dosáhnout kombinací zcela neizolačních profilů v kombinaci s izolačním sklem.
 • Záruka na povrchovou úpravu ocelových profilů je jen 3 roky, protože časem začíná korodovat.

Plastové výlohy a výkladce

Plast na výkladce nepoužíváme ze stejných důvodů, proč ho nedoporučujeme na dveře a portály pro bytové domy.

 • Pro takovou zátěž se plast opravdu nehodí, není zdaleka tak pevný jako hliník nebo ocel a ve větších plochách se kroutí.
 • Stejně tak se nehodí ani pro vstupní dveře – krom bezpečnosti je zde riziko brzké deformace kvůli vysoké provozní zátěži, která se u prodejny či restaurace předpokládá.

Komplexní řešení = výlohy, vstupy i kamery

U prodejen či jiných institucí s vysokým provozem velmi doporučujeme instalaci portálu s integrovaným automatickým dveřním systémem pro zajištení plynulosti pohybu zákazníků:

 

 

 

 

Automatické systémy můžeme instalovat do hliníkových i ocelových portálů, rámy samotných posuvných dveří se však vždy vyrábí výhradně z hliníku.

 

 

Klasické dveře obchodů se standardně dělají s integrovanými bezpečnostními závorami a mechanickými zámky bez samozamykání a bez čipů. Mechanický zámek má na prostředním bodě místo střelky váleček a dveře mají místo kliky z obou stran madlo, aby zákazníci mohli volně procházet dovnitř i ven. Při manuálním zamknutí klíčem se vysune středová, horní a spodní závora či háky a dojde tak k zabezpečení.

Dalším zabezpečovacím prvkem jsou kamery, jejich instalaci velmi doporučujeme a rádi zajistíme. Dnes už si kvalitní kamerový systém může dovolit opravdu každý, náklady se pohybují okolo 30.000,-Kč (2x kamera, 1x záznamové zřízení, napojení na internet, rozvod sítě a nastavení) a umožní ušetřit jinde: velkou výhodou instalace kamerového systému je možnost zabezpečeného přístupu k záznamu přes internet z mobilu či počítače a není tedy třeba řešit drahé napojení na pult ochrany. V případě vyvolání poplachu zabezpečovacím systémem lze přes internet ihned ověřit, zda se nejedná o planý poplach, a teprve na základě důvodného poplachu volat policii.

Realizované výkladce a výlohy

Jak se liší každý náš zákazník, liší se i jednotlivé realizace. Prohlédněte si některé z nich:

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
 • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
 • Výroba, kompletace, doprava
 • Demontáž starého a montáž nového řešení
 • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
 • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
 • Bez hledání řemeslníků
 • Bez složité časové organizace
 • Bez problémů s návazností řešení
 • Bez komplikací při uplatnění záruk
 • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář