Animo Bohemia - váš specialista na dveře a vstupní portály

Poskytujeme moderní a konkurenční řešení. Chceme být vaším prémiovým dodavatelem.

Animo Bohemia figuruje na českém trhu přes 20 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a znalostí a zároveň jsme se poučili z mnohých - našich i cizích - chyb. Naše konkurenceschopnost spočívá nejen ve vysoce kvalitních produktech, s nimiž pracujeme, ale také v komplexnosti našich řešení.

Za uplynulých 20 let jsme působili převážně v České republice, ale máme za sebou i zajímavé realizace v zahraničí. Specializujeme se na montáže v bytových a panelových domech, v komerčních a administrativních budovách, ve školách a jiných institucích. K dispozici máme široké spektrum vlastních výrobků, které uspokojí i ty nejnáročnější. Naší doménou jsou malé a střední zakázky.

Jsme společnost s tradicí. Jsme Animo Bohemia

Prémiové vstupní systémy

Společnost Animo Bohemia vznikla v roce 1999 s ideou poskytovat zákazníkům individuální, moderní a konkurenční řešení jejich potřeb. Dlouhodobě se zabýváme dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní a disponujeme rozmanitými zkušenostmi ze stovek realizací pro Sdružení vlastníků jednotek a Bytová družstva. Zabýváme se realizacemi, které zahrnují jak samotné výměny vstupních portálů včetně souvisejících služeb, tak kompletní revitalizace vstupů do panelových a bytových domů.

Stále se podílíme na formování optimálních řešení. Nepřestáváme hledat inovativní řešení, která poté nabízíme svým zákazníkům. Snažíme se být vždy na technologickém vrcholu.​

Působnost v ČR i Evropě

Zakázky realizujeme téměř po celé České republice, zvláště pak ve Středočeském kraji a v Praze. Dalšími stěžejními oblastmi jsou Plzeňsko, Ústecko, Liberecko, Královéhradecko a Pardubicko. Vstupní dveře ale dodáváme i na Slovensko, do Francie, Švýcarska a Německa - do zahraničí však bez montáže.
 

Těšíme se na spolupráci! 
Tým Animo Bohemia

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA