pdf brozura vypnout pdf

Animo Bohemia - váš specialista na dveře a vstupní portály

Poskytujeme moderní a konkurenční řešení. Chceme být vaším prémiovým dodavatelem.

Animo Bohemia figuruje na českém trhu už 19 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a znalostí a zároveň jsme se poučili z mnohých - našich i cizích - chyb. Naše konkurenceschopnost spočívá nejen ve vysoce kvalitních produktech, s nimiž pracujeme, ale také v komplexnosti našich řešení.

Za uplynulých 19 let jsme působili převážně v České republice, ale máme za sebou i zajímavé realizace v zahraničí. Specializujeme se na montáže v bytových a panelových domech, v komerčních a administrativních budovách, ve školách a jiných institucích. K dispozici máme široké spektrum výrobků, které uspokojí i ty nejnáročnější. Naší doménou jsou malé a střední zakázky.

Jsme společnost s tradicí. Jsme Animo Bohemia

Prémiové vstupní systémy

Společnost Animo Bohemia vznikla v roce 1999 s ideou poskytovat zákazníkům individuální, moderní a konkurenční řešení jejich potřeb. Dlouhodobě se zabýváme dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní a disponujeme rozmanitými zkušenostmi ze stovek realizací pro Sdružení vlastníků jednotek a Bytová družstva. Zabýváme se realizacemi, které zahrnují jak samotné výměny vstupních portálů včetně souvisejících služeb, tak kompletní revitalizace vstupů do panelových a bytových domů.

Stále se podílíme na formování optimálních řešení. Nepřestáváme hledat inovativní řešení, která poté nabízíme svým zákazníkům. Snažíme se být vždy na technologickém vrcholu.​

Působnost v ČR i Evropě

Zakázky realizujeme po celé České republice, zvláště pak ve Středočeském kraji a v Praze. Dalšími stěžejními oblastmi jsou Plzeňsko, Ústecko, Liberecko, Královéhradecko a Pardubicko. Okna a dveře ale dodáváme i na Slovensko, do Francie, Švýcarska a Německa - do zahraničí však bez montáže.
 

Těšíme se na spolupráci! 
Tým Animo Bohemia