pdf brozura vypnout pdf

Řešení vstupů, výloh, vnitřních příček a prosklenných stěn 

Řešení pro bytové a panelové domy (SVJ)

Pro SVJ a bytové domy realizujeme dílčí řešení, jako jsou vstupní dveře a portály, vnitřní příčky a prosklené stěny. Zajišťujeme také celkové komplexní řešení, které tvoří obě dílčí řešení.

Chcete to nejlepší pro bytový či panelový dům, o který se staráte, a nejste si jisti, do čeho se vyplatí investovat? Zeptejte se odborníků! Připravili jsme pro vás průvodce výměnou vchodových dveří, který upozoňuje na nejčastější domněnky a omyly, kterých je radno se vyvarovat.

Specializujeme se na realizaci vstupních portálů do bytových a panelových domů a provádíme výměny jednokřídlých či dvoukřídlých vchodových dveří do bytových domů, kam se celoprosklené portály nehodí. Vchodové dveře vždy vyrábíme na klíč a na míru dané budově i podmínkám.

Precizní výsledky podáváme i při montáži únikových a protipožárních dveří i všech druhů oken - obyčejných, balkonových i fasádních prosklených stěn. Chystáte-li kompletní revitalizaci, rádi se postaráme o vše. Nabízíme i široké spektrum doplňků, jako jsou kování, rohože, zábradlí nebo parapety a další.

Vždy pracujeme s kvalitními a prověřenými výrobky a o stavební akci se staráme jako o celek. Zajistíme vše, co je ke stavbě potřeba, a kromě našich služeb už nebudete muset objednávat žádné jiné.

Více informací o montážích jednotlivých prvků najdete v jednotlivých kategoriích zde nebo v hlavním menu.

Řešení pro obchody a firmy

Pro obchody a firmy máme řešení výloh a výkladců, vstupních dveří, vnitřních příček a prosklených stěn. A pak také komplexní řešení, které zahrnuje všechna dílčí řešení.

Řešení pro úřady a instituce

Pro úřady a instituce nabízíme dílčí řešení, jako jsou vstupní dveře a portály, nebo vnitřní příčky a prosklené stěny. Nabízíme také komplexní řešeni, které sestává z obou dílčích řešení.

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář