Upravit stránku

Pro úřady a instituce nabízíme komplexní řešení vstupních prostor od vstupních dveří a portálů, přes automatické dveřní systémy, prosklené příčky a zádveří, až po zabezpečení vstupu přístupovým docházkovým systémem, kamerami a PZTS. Tento „balíček“ je nejčastější při rekonstrukcích, kdy je stavba v pořádku, ale již nevyhovuje technika vstupu a to buď z bezpečnostních, ergonomických, nebo tepelně izolačních potřeb.

 

U rozsáhlejších rekonstrukcí nejčastěji přidáváme kvalitní osvětlení v podhledech a nové příčky či předstěny, kterým samozřejmě předchází bourání a odvoz stávajících. Při řešení podhledů jsou pak již samozřejmé kouřové hlásiče, měření CO2 a vše co s tím souvisí.

 

Samozřejmostí jsou dodávky únikových a požárních dveří, ale i zámečnických doplňků jako jsou čisticí zóny, stříšky, zábradlí, nájezdové rampy apod.

 

V menším rozsahu pak dílo doplňujeme i drobnou stavební prací, zahrnující dlažby, omítky, fasády, příčky a malování. Při větším rozsahu stavebních prací máme k dispozici několik spřátelených stavebních firem, se kterými dodáme dílo jako jeden celek.

 

Pro zákazníka je pak klíčové, že jak realizaci, tak i následný servis všech částí díla, řeší pouze s jedním dodavatelem – Animo Bohemia. My se postaráme o komplexní řešení i následný servis a údržbu vlastními silami.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací nebo již byste rádi požádali o cenovou nabídku na realizaci konkrétní zakázky, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře. V nejbližší době se s vámi spojíme.

  • Adresa

    Pokud nám uvedete kde by se měla realizace konat, budeme moci nabídku více zpřesnit s ohledem na vzdálenost místa realizace. Děkujeme. 
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru