Upravit stránku

Pro obchody a firmy máme řešení výkladců se vstupními dveřmi. Stejně jako u bytových domů, je i zde vhodná vyšší míra komplexnosti dodání. Zvláště malé obchody a firmy vítají, že s námi mohou vyřídit celou rekonstrukci od A do Z, protože se dané problematice věnujeme desítky let a umíme vše komplexně realizovat vlastními silami.

Navrhneme nejvhodnější vstupní dveře a zámky do vašeho obchodu, podle jeho sortimentu, vytížení, umístění atd. Víme, jaké rámy a skla použít na výlohy vzhledem k bezpečnosti, průhlednosti, nebo naopak ochraně prosti slunci. Vyřešíme případné problémy se starými roletami a různými schovanými kastlíky. Vše zaměříme, rozkreslíme a předem s vámi doladíme do posledního detailu.

Samozřejmou součástí je instalace přístupových čipových systémů do firem, napojení zámků a sítí na záložní zdroje a kamerové systémy do obchodů s možností vzdáleného přístupu. Stále častěji řešíme i PZTS, tedy požárně poplachové a zabezpečovací systémy.

Na závěr vše seřídíme a začistíme, zabudujeme nové rohože, dokončíme podlahy, zakryjeme podhledy, doladíme omítky a fasády a vymalujeme. Nemusíte řešit nikoho jiného, ani k realizaci, ani následnému servisu a údržbě.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací nebo již byste rádi požádali o cenovou nabídku na realizaci konkrétní zakázky, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře. V nejbližší době se s vámi spojíme.

  • Adresa

    Pokud nám uvedete kde by se měla realizace konat, budeme moci nabídku více zpřesnit s ohledem na vzdálenost místa realizace. Děkujeme. 
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru