Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře jsou stále oblíbenou, nicméně námi nepříliš doporučovanou variantou řešení vstupu do rodinného domu. Jejich výsostnou výhodou je perfektní vzhled, který lze téměř libovolně doplnit pěkným kováním či některou z široké palety barev, nicméně vždy doporučujeme raději dveře hliníkové, které se vyznačují lepšími vlastnostmi, větším počtem možných variant provedení, delší životností nebo vyšší bezpečností.

Jaké plastové dveře u vás můžeme instalovat?

Naší doménou jsou 3 typy plastových dveří:

 • Bezpečnostní vchodové dveře
 • Balkónové dveře s nízkým hliníkovým prahem
 • Terasové dveře (HST, PSK, skládací)

 

Bezpečnostní plastové dveře

Již ve standardním provedení dveří používáme výhradně tříbodový bezpečnostní zámek pro vaši ochranu, navíc pracujeme s extra silnými ocelovými výztuhami v profilech a s rohovými spojkami profilů ve špičkovém provedení, které zajišťují bezpečnost a životnost na poměrně vysoké úrovni.

Vše můžeme vylepšit zvýšením počtu bezpečnostních bodů zámku, nejvyšší úrovní bezpečnostního kování a cylindrickými vložkami.

 

Z vyztužených plastových profilů vyrábíme jak rámové dveře Standart, tak i klasické vchodové dveře s výplněmi prémiové kvality Rodenberg a prakticky neomezeným množstvím designů.

Dlouhá léta praxe a zkušeností nás dovedly k práci jen s prověřenými komponenty, na jejichž kvalitu se můžeme opravdu spolehnout. Díky tomu poskytujeme na naše plastové dveře prodlouženou záruku 7 let - to vám konkurence nenabídne!

 

Balkónové dveře

Balkónové dveře trochu klamou svým názvem, jde spíše o speciální okno s určitým množstvím úprav, proto najdete detailnější technické informace v sekci plastových oken. Naším cílem je vytvořit u vás komfortní a esteticky působící balkónové dveře, čehož pravidelně dosahujeme umístěním takových prvků, jakými jsou nízké izolační prahy WinStep, závěsy a panty ve skrytém provedení nebo kličky a kování ve shodném provedení jako u oken a interiérových dveří, aby k sobě vše dokonale ladilo.

 

Terasové dveře

Myslíme samozřejmě také na vaše pohodlí při vytváření a využívání prostor v bezprostřední blízkosti domu, proto vám nabízíme jedinečné terasové dveře, které jsou zajímavým řešením a alternativou k tradičním systémům.

Zvedací a posuvné dveře HST a otvíravě-posuvné dveře PSK jsou ideálním řešením pro optimální využití místa kolem vchodu na terasu či do zahrady. U těchto dveří je možné pracovat s konstrukcí s velmi velkou plochou zasklení, což je další estetické plus pro váš dům.

Kromě toho je na dveřích umístěno speciální kování, díky němuž stačí vynaložit jen minimální úsilí k posunutí křídla.

V naší nabídce je samozřejmě i realizace skládacích terasových dveří. Stejně jako balkonové dveře, i terasové dveře jsou spíše speciálním velkorozměrným oknem - více informací tedy hledejte zde.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás!

 

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
 • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
 • Výroba, kompletace, doprava
 • Demontáž starého a montáž nového řešení
 • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
 • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
 • Bez hledání řemeslníků
 • Bez složité časové organizace
 • Bez problémů s návazností řešení
 • Bez komplikací při uplatnění záruk
 • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář