Plastové profily

Plastové vstupní portály mají svá specifika, díky kterým jsou vyhledávané, ale také zatracované. Tím největším a nejspíš jediným pozitivem je nízká pořizovací cena. Naproti tomu jsou plastové profily velmi těžké a mají velmi malou provozní odolnost, stejně jako odolnost proti vloupání. Díky tomu mají v náročném provozu bytového domu krátkou životnost, ve srovnání s hliníkovými či ocelovými dveřmi.

Musíme tedy podotknout, že plastové vstupní dveře a portály se hodí pouze do malých objektů, v nichž je jen nízký provoz. Plastový portál je ekonomickým řešením pro malé bytové domy, primárně jsou však plastové systémy vyvíjeny a konstruovány pro okna a dveře rodinných domů. Pro vstupní dveře s větší zátěží doporučujeme vybírat z hliníkových či ocelových profilů právě pro jejich větší odolnost.

U nás máte na výběr z kvalitních profilů značek Veka a Aluplast, které s sebou už v základním vybavení nesou vícebodové zámky pro zvýšení bezpečnosti, rohové spojky apod. Dále pak jsou plastové profily zdokonaleny ocelovými pozinkovanými výztuhami a kvalitním nestárnoucím těsněním.

Často pokládaným dotazem je to, v čem se liší plastové profily od těch hliníkových. Jde zejména o pevnost materiálu, která je v případě plastu poněkud omezenější, a o jinou povrchovou úpravu. 

Plastové profily se - na rozdíl od hliníkových - kroutí a jsou křehké. Mohou být buď bílé, nebo potažené folií v barvě či dekoru dřeva. U hodně exponovaných provozů, jako jsou právě bytové domy a instituce, se folie velmi rychle poškodí a nelze je opravit.

Naproti tomu kvalitní hliníkové profily jsou naprosto stabilní i ve velkých rozměrech a hliník umožňuje jakoukoliv povrchovou úpravu a odstín, jaký si jen zákazník přeje – vše systémem práškové vypalované barvy komaxit v odstínech RAL v jakékoliv struktuře a to i vypalované dekory dřeva systémem Decoral.

 

Povrchová úprava plastových dveří – vyberte si tu svou!

Víte, že si můžete pro své plastové vstupní dveře zvolit z každé strany dveří jinou barvu? U nás končí váš problém s tím, že budou dveře ladit buď k interiéru, nebo k exteriéru - teď už mohou souznít dokonale na obou stranách! Mezi barvami vládne v posledních letech zlatý a bahenní dub, mahagon a ořech. Více informací najdete v sekci povrchová úprava, kde se můžete definitivně rozhodnout pro některou z barev. Pokud ale uvažujete o plastových dveřích pro bytový dům či instituci, určitě neřešte barevné folie, nejjistějším řešením s nejdelší životností je klasická bílá.

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář