Čeká vás výměna vstupních dveří? S naším průvodcem bude jednodušší!

 

 

Jste členem sdružení vlastníků jednotek a stojíte před výběrem dodavatele venkovních vchodových dveří? Nebo se vaše bytové družstvo ne a ne shodnout na tom, koho oslovit a jak si z velkého množství produktů vybrat? Ať tak, či tak, důležité je správně si zvolit firmu, která se o celou realizaci stavby svědomitě postará.

 

Proč? Protože vstupní dveře či portály neřešíte každý den a není divu, že budete v celé záležitosti tak nějak tápat. Proto jsme pro vás připravili malého průvodce výběrem dveří i firmy, které budete moci realizaci bez obav svěřit. Získejte ho zdarma a usnadněte si celý proces! Odešlete nám vyplněný kontaktní formulář a brožuru vám obratem zašleme emailem.

 

Jděte na to chytře - informujte se předem

 

Jako zastupitelé, případně i členové sdružení vlastníků jednotek (SVJ) či bytového družstva (BD) se v něm dozvíte, proč byste neměli dát na mýty, které mezi laiky panují, podle čeho si vstupní portál vybírat nebo proč byste například měli vsadit spíše na hliníkové dveře než na jiné alternativy. Informací pro vás máme ale mnohem více: víte například, co to je „světelná pohoda“? Nebo co je klapačka?

 

Víte například, že některé firmy vám zajistí jen výměnu vstupního portálu a všechno ostatní nechají na vás, ale že jsou také společnosti, které se postarají o realizaci vchodových dveří do panelového či bytového domu od samotného návrhu přes zajištění administrativních náležitostí a stavebních a elektro prací až po konečný úklid? Poradíme vám, jak si ze všech firem v oboru zvolit tu, která svou práci odvede stoprocentně profesionálně a bezchybně, aby vám ušetřila čas a zařizování všeho, co se stavby týče.

 

Tohoto průvodce, jejž jsme nazvali 5 VĚCÍ, NA KTERÉ SI DÁT POZOR PŘÍ VÝMĚNĚ VSTUPNÍCH DVEŘÍ, vám nyní dáváme k dispozici. Doufáme, že pro vás informace budou přínosné, na celou realizaci vás dobře připraví a pomohou vám vyvarovat se obvyklých potíží.

 

Pozn:. Máte-li zájem od nás spolu s průvodcem rovnou získat i předběžnou kalkulaci realizace ve vašem domě, zašlete nám rovnou i co nejvíce informací, které potřebujeme ke stanovení ceny výměny vstupních dveří a portálů znát, a zašlete nám je také. Čím podrobnější bude vaše specifikace, tím přesnější cenový odhad budeme schopni poskytnout.

 

Vaše Animo Bohemia

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář