Upravit stránku

Izolační a bezpečnostní prvky, barvy, dekory i tvary. Na všechny tyto parametry přihlížíme při výběru nových plastových oken, a že máme opravdu z čeho vybírat! Okna dotváří celkový vzhled budovy a jsou velmi důležitým funkčním i estetickým prvkem

Abychom vám pomohli orientovat se v množství nejrůznějších technologií a novinek, vyzpovídali jsme rovnou osobu nejpovolanější. S novými trendy v oblasti otvorových výplní nás seznámil pan Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST pro ČR a SR. Pojďme se konečně dozvědět, co je nového!

klika.jpg

Toužíme po různorodém a originálním designu

Striktně stanovené trendy jsou dnes již minulostí. Dejme tomu, že před 3 lety byly módní například dekory s imitací dřeva nebo meziskelní či nalepovací mřížky na skle. Na každém druhém domě jsme potom viděli plastová okna právě s těmito mřížkami a dekorem. Dobře, možná trochu přeháníme, ale faktem je, že tento zvyk postupně mizí.

dům.jpg
„V současnosti převažuje silný trend individualismu výběru. Architektura staveb je různorodá a stejně tak různorodý je i výběr oken. Když se rozhodujete, jaká okna pořídit, musíte vždy zvolit správný typ, který se bude hodit k celkovému vzhledu budovy. Klíčem úspěchu je, aby měl zákazník z čeho vybírat.“
pan Juraj Koudela, obchodní ředitel OKNOPLAST

Seznamte se s unikátními produkty firmy OKNOPLAST

Velkým úspěchem společnosti OKNOPLAST bylo zavedení nového typu plastových oken s názvem Platinium Evolution. Ano, je to právě slůvko evoluce, jež dokonale vystihuje charakteristiku těchto unikátních oken. Jako jediná na trhu totiž disponují křídlem zaobleným z vnitřní strany. Tento ojedinělý produkt je jasným důkazem, že se "obyčejné" okno může stát i atraktivním interiérovým doplňkem.

"Další novinkou jsou okna Colorfull, jež získaly prestižní ocenění "Nejlepší produkt" Edilportalu, renomovaného italského stavebního portálu. Unikátnost Colorfull spočívá v jeho dekoru. Povrch imitující dřevo je totiž viditelný i při otevření okna, což je zcela ojedinělé."
pan Juraj Koudela, obchodní ředitel OKNOPLAST
Nahoru