pdf brozura vypnout pdf

Zvonky a domovní sítě

  • panel_s_kamerou_300.jpgSoučástí dodávky vstupů většiny panelových a bytových domů, jsou i zvonkové a komunikační panely.
  • Často je nezbytné vyměnit i domovní telefony a kompletně zrekonstruovat celou domovní síť.
  • V případě rekonstrukce domovní sítě, je ideální rovnou přejít na moderní digitální řešení, které má mnoho výhod.
  • Zvonky dodáváme v mnoha systémech, dle požadavku zákazníka a vhodnosti použití vzhledem ke stávajícímu řešení.
  • Tyto služby jsou pro nás samozřejmostí...

 

 

 

  • panel_s_kamerou_2_300.jpgPro dokonalé umístění zvonků v případě vsazení do vstupního portálu, dodáváme vlastní řešení plně integrované do izolačního panelu.
  • Vlastní integrované řešení umožňuje vytvářet libovolné sestavy a rozmístění zvonků, případně kombinace s poštovními schránkami.
  • Samozřejmostí je kombinace zvonků a přístupového systému - čipových, nebo biometrických jednotek a to i v antivandalním provedení.
  • U starších analogových systémů se vždy používá tlačítková volba, u digitálního řešení, zvláště při větším počtu bytů je vhodnější kódová volba s přehledným displejem.
  • Stále častěji realizujem digitální sítě umožňující přenos obrazu, pak je součástí panelu zvonků kamera s nočním viděním a domácí videotelefony.

mosaz_panel_730.jpg

Dílo dodáváme jako nejvhodnější možné a zcela komplexní řešení. Součástí naší realizace vstupních portálů jsou tedy přirozeně i veškeré elektromontážní a zámečnické práce, stejně jako stavební - zednické.
Napojíme elektrické zámky, přístupové systémy, záložní zdroje a zvonky. S tím souvisí i možná repase domovní sítě se změnou na digitální a výměna bytových telefonů. Digitální síť má mnoho výhod a repase je také levnější.


1_panel_170.jpg2_panel_170.jpg3_panel_170.jpg4_panel_170.jpg

V našem portfoliu je mnoho systémů a značek, od běžné TESLA, která je stále funkčním, ale čistě ekonomickým řešením. Dále je to nejpoužívanější URMET s nejširší možnou nabídnou na trhu vhodnou pro každé řešení, ale zkušenosti máme i s dalšími značkami, jako je VIDEX, TCS, nebo zcela prémiové RENZ.

Vyberte si z kompletní nabídky produktů URMET pro sezónu 2016 - 2017: Domovní zvonky a přístupové systémey URMET - katalog 2018/2019 (ke stažení: 13,3MB)

 


Když se provádí rekonstrukce domovní sítě a k přístupovému systému se umísťují záložní zdroje, je už velmi jednoduché doplnit vše o moderní kamerový systém a mít celý dům perfektně pod kontrolou.

prehled_730.jpg

Kontaktní formulář