pdf brozura vypnout pdf

Výlohy – výkladce

Na vaši žádost se postaráme o komplexní instalaci výloh a výkladců. Víme, že od pěkné výlohy či vkusného výkladce se odvíjí zájem vašich zákazníků. Tak k nim také přistupujeme. Tyto produkty vyrobené z hliníku jsou k dispozici pestré paletě barev a umožňují individuální přizpůsobení výlohy charakteru a sortimentu každé firmy a odlišení prodejny od konkurence. Jsou vyrobené na základě speciálních systémů, zaručují lehkou konstrukci a maximální využití prosklení, čímž klient získává opravdu velký prostor pro expozici.

U prodejen či jiných institucí s vysokým provozem velmi doporučujeme instalaci portálu s integrovaným automatickým dveřním systémem pro zajištení plynulosti pohybu zákazníků:

 

 

Jaké jsou naše výlohy a výkladce

Díky moderním technologiím dochází u výloh a výkladů k maximálnímu využití prosklení, vaši zákazníci se tak na vámi nabízené produkty podívají zase o něco radši. Výlohy a výkladce Aliplast, s nimiž pracujeme, navíc splňují velice náročné evropské normy na tepelnou a akustickou izolaci a jsou odolné vůči nepříznivému počasí, zvláštně pak vůči větru a pronikání vody dovnitř.

Chcete se o této části našeho sortimentu dozvědět více? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Kontaktní formulář