pdf brozura vypnout pdf

Vstupy do obchodů a institucí

Vstupní portály do obchodů a institucí jsou těmi nejvytíženějšími ze všech. Při výběru je proto vhodné dobře promyslet každý detail, aby celek stoprocentně fungoval. U vstupů do obchodů a institucí není nejmenší místo pro jakékoli kompromisy a snahu ušetřit – obojí by se mohlo nepěkně vrátit.

Maximální praktičnost i pěkný vzhled - to je to, oč běží

Od vstupních dveří do obchodů, administrativních a jiných budov očekáváme, že přes den vydrží takřka nepřetržité používání, že bude jejich pohyb plynulý a zajistí všem, kteří se v jejich blízkosti ocitnou, jistý komfort. Zároveň musí i na pohled dobře působit – ať už jdeme do budovy vyřizovat cokoli, neměl by nás odrazovat už samotný vchod.

Na druhou stranu ve večerních a nočních hodinách je zase důležité, aby vstupní dveře posloužily jako spolehlivá bariéra proti zlodějům, případně aby odolaly vandalismu.

Prvnímu hledisku a dennímu provozu nejlépe odpovídají posuvné dveře, které působí lepším dojmem, jejich ovládání je jednoduché a provoz na místě vchodu do budovy je díky nim plynulý. Bohužel však vyžadují stálý dozor vrátných či recepčních, nemají příliš dobré izolační vlastnosti a vandalům dlouho odolávat nedovedou.

Méně komfortně působí automatické křídlové dveře s elektromotorickým otvíračem a se sadou radarů a čidel. Takový systém může perfektně spolupracovat s bezpečnostními zámky - jakmile je budova opuštěná, systém naprosto špičkově zajišťuje její bezpečnost. Křídlové dveře tedy vyhovují především požadavkům na bezproblémový noční režim. U nás máte ale šanci získat konečně bezpečné křídlové dveře, které budou i dobře vypadat.

V čem se liší vstupy do obchodů a institucí od těch ostatních

Líbí se vám vstupní dveře do panelového či bytového domu a rádi byste ty samé viděli i v administrativní budově či v obchodě? Potom vás musíme upozornit na podstatný rozdíl, který mezi nimi panuje a kvůli kterému tyto dva druhy dveří odlišujeme.

Konstrukce dveří do obytných i administrativních budov je víceméně stejná. Rozdíl je ve funkčnosti, a tedy v osazení dveří. Odlišnosti můžeme najít například:

  • u bezpečnostních zámků – součástí zámku u vstupních dveří do administrativních budov a obchodů nebývá střelka, nýbrž váleček
  • v kování – místo vnitřní kliky se v tomto případě používají oboustranná madla
  • v bezbariérovosti - u administrativních a komerčních budov platí přísnější pravidla, která zajistí snadné a bezpečné ovládání i invalidům
  • některé typy dveří do komerčních a administrativních budov se dají ovládat čipem, přičemž v noci se dveře po použití čipu i automaticky uzamykají

Proč si na realizaci vstupních portálů do obchodů a institucí vybrat nás

Nevíte, na koho se kvůli realizaci vstupního portálu obrátit? Zde je několik pádných důvodů, proč byste měli svou starost svěřit nám:

  • Víme, že tím nejvhodnějším materiálem pro vstupní portály do obchodů a administrativních budov je hliník.
  • Víme, že bezpečnost velmi závisí na správném kování a na správném způsobu osazení dveří v profilu.

  • Víme, že tyto vstupní dveře musí splňovat náročné požadavky, které se liší v závislosti na denní době.
  • Postaráme se o nový vstupní portál jako o celek – zajistíme vše, co je ke stavbě potřeba (včetně administrativy), zrealizujeme montáž, veškeré stavební a elektro práce a nakonec po sobě uklidíme. Kromě nás už nebudete nikoho potřebovat.
  • Svou práci odvádíme kvalitně. Vždy, všude a bez výjimky. Chceme, aby naše dílo sloužilo dlouho a bez nutnosti nepříjemných reklamací. 

Kontaktní formulář