Ozdobná prosklení a vitráže

Pravé vitráže, olověné ornamenty, broušené vzory a fazety, aplikace ze strukturovaného skla, matná skla nebo skleněné pásky vyráběné klasickými postupy. Kombinace nejmodernějších technologií s ruční řemeslnou prací zajišťují perfektní zpracování u hliníkových i plastových vstupních dveří.

Neváhejte nás kontaktovat i s těmi nejnáročnějšími požadavky. Vašim přáním a potřebám vycházíme vždy maximálně vstříc.

LED světelné efekty

Do skla integrované světelné diody vytváří úžasné světelné efekty. U skel se světelnými body je dojem umocněn tím, že napájení diod je bezkabelové pomocí upraveného a díky tomu elektricky vodivého skla. U skel se světelnými pásy osazenými po obvodu je pískovaná plocha skla decentně z vnitřní stranynasvícená

Klenuté sklo

Sklo se za vysoké žáru vkládá do klenovací pece, kde se působením horka a zemské přitažlivosti ohne podle připravené formy. Sklo i nadále zůstává průhledné a průhlednost je pouze lehce změněna vytvořeným klenutím.

Pravé barevné rohy

Tyto klasické rohy vznikají z ručně vyrobeného barevného skla s jemným broušeným motivem. Jemné rysky a bublinky podtrhují efekt ruční práce a kvality. K dispozici v modré, zelené nebo červené barvě.

Fusing

Technika Fusing spojuje více skel různých barev a tvarů.Skla jsou natavena na základní tabuli.Tím vznikají unikátní vzory s úžasnou barevností.

Barevný skleněný motiv

Kompozice matného skla a barevných aplikací tvoří nádherný kontrast.Pískované sklo je opatřeno barevnými foliemi s vysokou stálobarevností.K dispozici v barvě: šedé,zelené,modré a červené.

Matné sklo

Pískovaná skla okouzlují optickou hrou matných a průhledných ploch.Pískování je prováděno křemíkovým pískem za vysokého tlaku a tak je dosáhnuto jemného mlhového vzhledu.

Pyramidové kameny

Pyramidové kameny z čirého nebo barevného skla podtrhují eleganci matných okrasných skel.Tyto aplikace ve tvaru pyramidy jsou dostupné v barvě:čiré,modré,zelené a červené a jsou speciálně slepeny se sklem základního motivu.

Ručně štípané sklo

Tvar skle je ručně opracován dlátem a kladivem.Každý kousek je unikát.Světlo při dopadu se láme do nekonečné škály fascinujících efektů.

Aplikace ze strukturovaného skla

Tyto aplikace ve spojení s pískovaným sklem přitáhnou pohledy všech.Světlo se při dopadu na strukturu povrchu láme a vytváří krásné optické efekty.Aplikace jsou na sklo lepeny speciálním postupem.

Skleněné pásky

Průhledné skleněné pásky dodávají pískovanému sklu moderní a současně elegantní vzhled.Tyto jemné aplikace pohlcují světlo a vytvářejí tak nádherné světelné efekty.Pásky jsou speciálním procesem lepení pevně spojeny s matným sklem.

Skleněné fazetové kameny

Čiré a barevné skleněné kameny vytváří optické akcenty.Tyto ozdobné aplikace jsou neoddělitelně spojeny s pískovaným sklem pomocí tarnsparentního lepidla, které tvrdne pod dopadem ultrafialového záření.

Pravé broušené vzory

Broušení umožňuje ve skle vytvořit zajímavé vzory.Jemné motivy a tvary vznikají řadou procesů broušení a leštění a výsledek je hrou světla a elegance.

Pravé broušené fazety

Vybrušované fazety dávají sklu neskutečnou eleganci.Hrany skla jsou vícenásobným broušením zkoseny a tím dochází při dopadu světla k jeho optickému lomu a reflexi paprsků..

Olověné ornamenty

Jedná se vždy o ručně vyráběná trojskla.Prostřední tabule skla je opatřena na jedné straně barevnými foliemi v barvě : šedé,zelené,modré nebo červené s vysokou stálobarevností.Oboustranně nalepené olověné pásky dávají celému motivu konturu a výraz.

Pravá Tiffanyho technika

U Tiffanyho techniky jsou jednotlivá skla motivu po obvodu opatřená tenkou mosaznou folií a vytváří ucelenou mazaiku.Ručně vyráběné motivy jsou vždy bezpečně umístěny na prostřední tabuli skla v trojskle.

Pravé vitráže

Tato skla jsou ručně vyráběna ze tří skleněných tabulí.Prostřední tabule skla obsahuje ozdobný motiv složený ze skel v různých barvách a strukturách,ručně spojených v celek pomocí olověných pásků,které jsou ve styčných bodech vždy sletovány.

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář