pdf brozura vypnout pdf

Bytové a panelové domy

 

Chcete to nejlepší pro bytový či panelový dům, o který se staráte, a nejste si jisti, do čeho se vyplatí investovat? Zeptejte se odborníků! Připravili jsme pro vás průvodce výměnou vchodových dveří, který upozoňuje na nejčastější domněnky a omyly, kterých je radno se vyvarovat.

Specializujeme se na realizaci vstupních portálů do bytových a panelových domů a provádíme výměny jednokřídlých či dvoukřídlých vchodových dveří do bytových domů, kam se celoprosklené portály nehodí. Vchodové dveře vždy vyrábíme na klíč a na míru dané budově i podmínkám.

Precizní výsledky podáváme i při montáži únikových a protipožárních dveří i všech druhů oken - obyčejných, balkonových i fasádních prosklených stěn. Chystáte-li kompletní revitalizaci, rádi se postaráme o vše. Nabízíme i široké spektrum doplňků, jako jsou kování, rohože, zábradlí nebo parapety a další.

Vždy pracujeme s kvalitními a prověřenými výrobky a o stavební akci se staráme jako o celek. Zajistíme vše, co je ke stavbě potřeba, a kromě našich služeb už nebudete muset objednávat žádné jiné.

Více informací o montážích jednotlivých prvků najdete v jednotlivých kategoriích zde nebo v hlavním menu.

 

Kontaktní formulář