pdf brozura vypnout pdf

Technický poradce - láká Vás modernizace v oblasti staveb?

 

Specializujeme se na modernizaci vchodových dveří do bytových a panelových domů i výloh prodejen a restaurací. Již 19 let dodáváme moderní, komplexní řešení v oblasti stavebních výplní podle individuálních požadavků našich zákazníků. 

Právě hledáme šikovného člověka na pozici:

 

Technický poradce

Je pro Vás výzva zpracovat pro naše zákazníky vždy tu nejlepší nabídku?

Láká Vás pracovat na několika zakázkách najednou?

Jste rád/a, když jsou za Vámi vidět hmatatelné výsledky?

 

Pokud ANO, pak jste to možná Vy, koho hledáme! Je pro nás důležité aby Vás technika lákala a aby spokojenost našich klientů pro Vás byla prvořadá.

 

Jak bude Vaše práce vypadat?

  • Zákazníci hledají nás, my takřka nestíháme odbavovat poptávku
  • 4 dny budete v kanceláři a 1 den u našich zákazníků
  • Od šéfa obchodu dostanete poptávku, kterou zpracujete, naceníte, zašlete klientovi a při společném setkání s ním odsouhlasíte

 

Výsledkem Vaší práce bude:

  • Precizně zpracovaná zakázka, kterou klient odsouhlasil a jde se realizovat

 

Co budete potřebovat:

  • ŘP sk.B a ochota cestovat
  • Práce na PC (Microsoft Office)
  • Zálibu v technické oblasti
  • Prokazatelné výsledky v předchozích aktivitách (práce, brigáda, praxe)

 

Co získáte?

Vy budete oporou pro naše zákazníky, zjistíte jejich představy a ty pak zakomponujete do zakázky. Stanete se klíčovou osobou pro naši firmu a profesionálem v naší branži. Plně Vás proškolíme - dostanete příležitost se realizovat v technickém oboru. Pokud za sebou budete mít dobré výsledky, rádi Vás podpoříme v odborném růstu.
Jsme malá firma – Vaší iniciativu oceníme a Vaše dobré nápady podpoříme bez zbytečných byrokratických zátěží. Naše práce je vidět, i Vy můžete být pyšný/á na svůj výsledek. Dobrou práci dokážeme ocenit.

 

Máte-li zájem spolu s námi zlepšovat životní úroveň našich zákazníků, přihlaste se do výběrového řízení – odpovíme každému!

POZN: Výběrové řízení pro nás zajišťuje www.performia.cz. Neposílejte tedy své životopisy přímo nám - do výběrového řízení se hlašte výhradně přes výše uvedený odkaz.