Certifikáty

Jen prověřené a osvědčené společnosti mohou na zakázce bezchybně pracovat se špičkovými materiály a produkty. My máme čest se k těmto společnostem řadit. Na důkaz toho, že nám naši dodavatelé věří a vy můžete taky, vám předkládáme nejdůležitější certifikáty, které jsme získali na základě teoretických znalostí i praktických dovedností a bezchybné práce s produkty konkrétních značek a výrobců.

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_gu_bks_-_2016.jpgCertifikát oficiálního distributora GU-BKS

Podle certifikátu uděleného v srpnu 2016 jsme oprávněni navrhovat, prodávat a montovat výrobky GU-BKS, z nichž hojně využíváme například dveřní elektrické ovladače nebo bezpečnostní zámky a kování, přístupové systémy, telefony, videotelefony a další. V naší kompetenci je i úplný servis těchto produktů.

 

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_urmet_-_2016.pngCertifikát oficiálního distributora URMET

Prozatím do srpna 2019 jsme certifikovaným distributorem produktů společnosti URMET a máme oprávnění k autorizovanému prodeji, návrhu a montáži systémů tohoto výrobce.

 

 

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_winkhaus_-_2016.pngCertifikát oficiálního distributora Winkhaus

Ve společnosti Winkhaus jsme absolvovali odborné školení a přezkoušení teoretických znalostí i praktických dovedností, na základě čehož jsme získali osvědčení o schopnostech efektivně s produkty tohoto výrobce nakládat. Při své práci často a rádi pracujeme konkrétně s okenním a dveřním kováním Winkhaus. 

 

 

 

partnersky_certifikat_mul-t-lock_smartair_pro_animo_bohemia.pngPartnerský certifikát společnosti Mul-T-Lock

Mul-T-Lock patří ke světové špičce v oblasti zamykání a řízení kontroly přístupu, proto jsme hrdí na to, že můžeme být certifikovaným partnerem této společnosti. Oblíbili jsme si její přístupový systém SMARTair a v červenci 2016 se stali osvědčenými odborníky na jeho instalaci a servis.

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_ima_0.png

Certifikát oficiálního distributora IMA

V březnu 2016 jsme se stali hrdými držiteli certifikátu oficiálního obchodního partnera a distributora značky IMA a zařízení Golem, Patron a OtevírejMobilem .

 

 

certifikat_instalace_a_provoz_pristupovych_a_identifikacnich_systemu_ima_animo_bohemia_0.pngCertifikát pro instalaci a provoz produktů Ima

Od společnosti IMA jsme získali i certifikát, který potvrzuje naše vědomosti a dovednosti týkající se práce s produkty společnosti Ima, s jejímiž přístupovými systémy často pracujeme. Jde o přístupové a identifikační systémy PATRON-PRO, GOLEM III a OtevírejMobilem.

Mapa realizací

 

Proč právě my?

Hledáte komplexní řešení na míru a hladký průběh? Zajistíme pro vás:
 

Celé řešení krok po kroku
  • Odborné poradenství, návrh řešení, projekce a inženýring
  • Výroba, kompletace, doprava
  • Demontáž starého a montáž nového řešení
  • Související stavební, zámečnické a elektromontážní práce
  • Záruční a pozáruční servis komplexního díla
Bez krizových situací a problémů
  • Bez hledání řemeslníků
  • Bez složité časové organizace
  • Bez problémů s návazností řešení
  • Bez komplikací při uplatnění záruk
  • Bez problémů s kompatibilitou dílčích řešení
 
Nechte si zpracovat cenovou nabídku a získejte zaměření a konzultaci ZDARMA

 

Kontaktní formulář