pdf brozura vypnout pdf

Certifikáty

Jen prověřené a osvědčené společnosti mohou na zakázce bezchybně pracovat se špičkovými materiály a produkty. My máme čest se k těmto společnostem řadit. Na důkaz toho, že nám naši dodavatelé věří a vy můžete taky, vám předkládáme nejdůležitější certifikáty, které jsme získali na základě teoretických znalostí i praktických dovedností a bezchybné práce s produkty konkrétních značek a výrobců.

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_gu_bks_-_2016.jpgCertifikát oficiálního distributora GU-BKS

Podle certifikátu uděleného v srpnu 2016 jsme oprávněni navrhovat, prodávat a montovat výrobky GU-BKS, z nichž hojně využíváme například dveřní elektrické ovladače nebo bezpečnostní zámky a kování, přístupové systémy, telefony, videotelefony a další. V naší kompetenci je i úplný servis těchto produktů.

 

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_urmet_-_2016.pngCertifikát oficiálního distributora URMET

Prozatím do srpna 2019 jsme certifikovaným distributorem produktů společnosti URMET a máme oprávnění k autorizovanému prodeji, návrhu a montáži systémů tohoto výrobce.

 

 

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_winkhaus_-_2016.pngCertifikát oficiálního distributora Winkhaus

Ve společnosti Winkhaus jsme absolvovali odborné školení a přezkoušení teoretických znalostí i praktických dovedností, na základě čehož jsme získali osvědčení o schopnostech efektivně s produkty tohoto výrobce nakládat. Při své práci často a rádi pracujeme konkrétně s okenním a dveřním kováním Winkhaus. 

 

 

 

partnersky_certifikat_mul-t-lock_smartair_pro_animo_bohemia.pngPartnerský certifikát společnosti Mul-T-Lock

Mul-T-Lock patří ke světové špičce v oblasti zamykání a řízení kontroly přístupu, proto jsme hrdí na to, že můžeme být certifikovaným partnerem této společnosti. Oblíbili jsme si její přístupový systém SMARTair a v červenci 2016 se stali osvědčenými odborníky na jeho instalaci a servis.

 

animo_bohemia_oficialnim_distributorem_ima_0.png

Certifikát oficiálního distributora IMA

V březnu 2016 jsme se stali hrdými držiteli certifikátu oficiálního obchodního partnera a distributora značky IMA a zařízení Golem, Patron a OtevírejMobilem .

 

 

certifikat_instalace_a_provoz_pristupovych_a_identifikacnich_systemu_ima_animo_bohemia_0.pngCertifikát pro instalaci a provoz produktů Ima

Od společnosti IMA jsme získali i certifikát, který potvrzuje naše vědomosti a dovednosti týkající se práce s produkty společnosti Ima, s jejímiž přístupovými systémy často pracujeme. Jde o přístupové a identifikační systémy PATRON-PRO, GOLEM III a OtevírejMobilem.