pdf brozura vypnout pdf

Společnost Animo Bohemia se specializuje na modernizaci vchodových dveří do panelových a bytových domů. Již 20 let dodáváme moderní, komplexní řešení v oblasti stavebních výplní podle individuálních požadavků našich zákazníků. Právě hledáme šikovného a ochotného člověka na pozici:

ASISTENT/KA

Baví Vás udržovat pořádek v „papírech“ a potřebujete také uplatnit své tvůrčí schopnosti?
Milujete, když má Vaše práce smysl?
Oceníte, když v práci dostanete důvěru, prostor a samostatnost?
Preferujete práci na dohodu?

Pro maminky:
Pokud jste na mateřské „dovolené“, je nám jasné, že se určitě nenudíte:-D! Pokud se však už teď potřebujete realizovat nebo si odpočinout od domácích náletů – už se na Vás těšíme! :-)

Na této pozici Vás čekají úkoly všeho druhu! Dostanete na starost správu a aktuálnost našich ceníků, správu webových katalogů, zpracování fotek ze zakázek, zpracování tiskových šablon a péči o veškeré obchodní dokumenty a materiály. Vaše pozice je velice důležitá – protože aktuálnost a zajímavost materiálů přímo ovlivňuje vnímání našich klientů a efektivitu celého obchodního oddělení.

Výsledkem Vaší práce bude následující:

  • Plně funkční a stále aktuální informační systém
  • Efektivnější procesy obchodníků
  • Ušetřený čas šéfa

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office
  • Ochota pomáhat kolegům a potřeba být užitečná/ý
  • Touha zabrat naprosto samostatně celý přidělený prostor
  • Vynikající výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe)

 

Co získáte?

Pokud si Vás vybereme, můžete se těšit na rozmanitou práci. Vaším úkolem bude udržovat aktuální data, ale také Vám dáme možnost ovlivňovat design webového katalogu a tiskových šablon. Iniciativě se meze nekladou – už teď se těšíme na Vaše pozorování a nápady. Tuto práci můžete dělat částečně i z domova, v jakékoliv denní (nebo noční) době. Vždy ale bude třeba část strávit při plánování úkolů v kanceláři na centrále v Brandýse nad Labem. Je samozřejmé, že za skvěle odvedenou práci Vás čeká náležité ocenění – základní odměna 150,- Kč/hod + firemní benefity.
 

Chcete-li práci, kde za sebou uvidíte výsledek, kde budete druhým k užitku a kde se taky realizujete, pošlete nám životopis – my odpovíme každému!