Upravit stránku

Animo Bohemia figuruje na českém trhu přes 22 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a znalostí a zároveň jsme se poučili z mnohých - našich i cizích - chyb. Naše konkurenceschopnost spočívá nejen ve vysoce kvalitních produktech, s nimiž pracujeme, ale také v komplexnosti našich řešení.

Za uplynulých 22 let jsme působili převážně v České republice, ale máme za sebou i zajímavé realizace v zahraničí. Specializujeme se na montáže v bytových a panelových domech, v komerčních a administrativních budovách, ve školách a jiných institucích. K dispozici máme široké spektrum vlastních výrobků, které uspokojí i ty nejnáročnější. Naší doménou jsou malé a střední zakázky.

Jsme společnost s tradicí. Jsme Animo Bohemia

Společnost Animo Bohemia vznikla v roce 1999 s ideou poskytovat zákazníkům individuální, moderní a konkurenční řešení jejich potřeb. Dlouhodobě se zabýváme dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní a disponujeme rozmanitými zkušenostmi ze stovek realizací pro Sdružení vlastníků jednotek a Bytová družstva. Zabýváme se realizacemi, které zahrnují jak samotné výměny vstupních portálů včetně souvisejících služeb, tak kompletní revitalizace vstupů do panelových a bytových domů.

Stále se podílíme na formování optimálních řešení. Nepřestáváme hledat inovativní řešení, která poté nabízíme svým zákazníkům. Snažíme se být vždy na technologickém vrcholu.​

Působnost v ČR i Evropě

Zakázky realizujeme téměř po celé České republice, zvláště pak ve Středočeském kraji a v Praze. Dalšími stěžejními oblastmi jsou Plzeňsko, Ústecko, Liberecko, Královéhradecko a Pardubicko. Vstupní dveře ale dodáváme i na Slovensko, do Francie, Švýcarska a Německa - do zahraničí však bez montáže.

Těšíme se na spolupráci! 
Tým Animo Bohemia

Proč si vybrat právě nás

Nevíte, proč si na realizaci vstupních portálů, vchodových dveří, výkladců resp. výloh a jiných součástí svých vstupních prostor najmout právě nás? Pozitiva spolupráce s námi najdete právě zde.

Nabízíme prvotřídní kvalitu

  • Od samého začátku vzniku společnosti se orientujeme na kvalitu, nikoli na ekonomická řešení.
  • Používáme výhradně systémy a komponenty známých a prověřených světových značek.
  • Naše řešení jsou systémová a před zavedením nových prvků vždy probíhají náročné testy.
  • Kvalitě našich výrobků odpovídají i služby a následný servis.

Certifikace

Veškeré naše výrobky, produkty a materiály jsou certifikované a odpovídají platným normám a postupům řešení.

Poskytujeme záruku až na 10 let

  • Protože používáme kvalitní výrobky, nebojíme se poskytovat záruku až 10 let.
  • Na hliníkové výrobky poskytujeme záruku 10 let.
  • Tyto hodnoty a nabídky potvrzují naši prémiovou kvalitu.

Postaráme se o realizaci od A do Z

K výše uvedeným službám patří i ty, které předcházejí samotné výrobě. Domluvíme se na společném řešení s vámi a vaše požadavky srovnáme s tím, co je reálně možné. Ve složitějších případech zpracujeme projekt. Jsme schopni navázat spolupráci s odborníky v mnoha oblastech. Povedlo se nám to již v oblasti architektury, vizualizace a designu, projektové činnosti, bezpečnosti a požární ochrany budov nebo v oblasti statických výpočtů a posudků.

Právě díky tomu můžeme nabídnout zcela komplexní služby, tedy služby od zpracování designového návrhu přes kompletní projektovou dokumentaci až po vyřízení administrativních náležitostí. Na to pak může plynule navázat výroba potřebných produktů a realizace zakázky přesně podle potřeb zákazníka a podmínek projektu.

Nahoru